O nas - RESTIO

Nie chcesz tracić czasu i nerwów na długie i kosztowne spory sądowe?

Masz dosyć walki z ubezpieczycielem, dodzwaniania sie na infolinię i lekceważenia Twojej sprawy przez pracowników firmy ubezpieczeniowej?

Skontaktuj sie z nami a przekonasz się jak wiele możesz zyskać!

Chętnie poznamy jaka jest Twoja historia…

Wszystko ma swój początek
RESTIO dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych

Nazwa naszej firmy pochodzi z łacińskiego słowa RESTITUO – w tłumaczeniu oznacza naprawić, przywracać, oddać.  DAJEMY szanse na sprawne naprawienie szkody, PRZYWRACAMY nadzieję na lepsze jutro oraz ODDAJEMY to co Klientowi się należy z tytułu szkody powstałej w mieniu lub na zdrowiu.

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Każda sprawa, którą się opiekujemy jest dla nas inspiracją do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Dostarczamy naszym Klientom dodatkowe finansowe wsparcie  przy minimalnym zaangażowaniu czasu naszych Klientów.

Misją naszej firmy jest wspieranie osób poszkodowanych w drodze do uzyskaniu uczciwego odszkodowania. Świat ubezpieczeń jest nam znany od wielu lat, doskonale poruszamy w procesach likwidacji szkód, działamy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w dochodzeniu dopłat do odszkodowań komunikacyjnych, dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych oraz utraty zdrowia. Nasz zespół tworzą  pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, współpracujemy z najlepszymi adwokatami na rynku, którzy w sposób profesjonalny będą reprezentować interesy naszych Klientów w postępowaniu sądowym.

Jesteśmy grupą ludzi, która nie przechodzi obojętnie wobec problemów naszych Klientów. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, proponujemy najlepsze warunki współpracy na rynku. Naszą działalność cechuje uczciwość, obsługujemy Klientów tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani.  W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, dokładamy starań aby proces uzyskania dopłaty odszkodowania przebiegał w miłej atmosferze i przynosił maksimum satysfakcji naszym Klientom. Wspieramy klientów z terenu całego kraju, dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować wysokie dopłaty do odszkodowań przy niewielkim zaangażowaniu czasu osób poszkodowanych.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania