Oferta firmy Restio umożliwiająca uzyskanie dodatkowej dopłaty odszkodowania

Spadający śnieg z dachu kamienicy uszkodził mój samochód – 3 kroki

Krok pierwszy – z jakiej polisy zgłosić szkodę z OC czy AC?
W omawianym przypadku jeżeli posiadamy ubezpieczenie AC wystarczy skontaktować się z ubezpieczycielem i rozpocząć likwidację szkody w pojeździe

Sytuacja komplikuje się, gdy nie posiadamy ubezpieczenia AC a w dodatku w wyniku powstałej szkody w pojeździe uszkodzeniu uległ np. towar znajdujący się w pojeździe, lub w wyniku zdarzenia ucierpiało zdrowie pasażerów lub kierowcy. W takim przypadku pozostaje nam zgłosić roszczenie z polisy OC odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowej lub właściciela budynku. Warto na okoliczność zebrania dowodów wykonać dokumentację zdjęciową bezpośrednio po zdarzeniu, zapisać dane kontaktowe świadków zdarzenia.
Krok drugi - po zgłoszeniu szkody czekamy na oględziny rzeczoznawcy.
Firma ubezpieczeniowa od momentu zgłoszenia szkody ma 7 dni na wykonanie oględzin służących wycenie poniesionych strat. Jeżeli uważasz, że kosztorys jest znacznie zaniżony, nie chcesz naprawiać pojazdu na zamiennikach skontaktuj się z naszym ekspertem wyrównamy twoją stratę niezwłocznie po ustaleniu odpowiedzialności przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Firma ubezpieczeniowa ma 30 dni na podjęcie decyzji w sprawie, jeżeli termin nie jest dotrzymany należy skontaktować się z ubezpieczycielem i ustalić przyczynę braku decyzji w ustawowym terminie.
Krok trzeci – wyrównanie Twojej szkody dzięki współpracy z firmą Restio
Zdajemy sobie sprawę, że często propozycja ubezpieczyciela nie odpowiada oczekiwaniom Klientów. Wiemy jak temu zaradzić, skontaktuj się z nami lub wyślij kosztorys wraz z decyzją wypłaty a nasz ekspert oceni poziom dopłaty odszkodowania jaką możemy Państwu zaproponować. Przeciętnie realizacja dopłaty zajmuje nam dwa dni robocze. Jeżeli ubezpieczyciel nie wysłał zawiadomienia o wypłacie lub nie dostarczył wyceny kosztów naprawy pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów.

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania