Otrzymałeś odszkodowanie z polisy AC w ostatnich trzech latach?

Możesz uzyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel bez angażowania swojego czasu

Wielu naszych Klientów otrzymało zaniżone odszkodowanie dzięki kontaktowi z naszą firmą uzyskali dodatkowe pieniądze na  dowolny cel

Odkupimy od Ciebie szkodę, przekażemy uzgodnioną kwotę na Twoje konto a sami rozpoczniemy żmudne negocjacje z ubezpieczycielem

Minimum formalności maksimum satysfakcji

Dołącz do licznego grona zadowolonych Klientów

Zawierając ubezpieczenie AC liczymy na uczciwe odszkodowanie, wiele lat opłacamy składki a gdy zdarzy nam się kolizja otrzymujemy kwotę, która najczęściej nie wystarcza na naprawę samochodu.

Wielokrotnie spotkaliśmy się w naszej pracy z Klientami, którzy rezygnują  z walki z ubezpieczycielami ze względu na procesy sądowe ciągnące się wiele lat, wysokie koszty postępowania sądowego i wspierających proces prawników.

Dzięki współpracy z nami, nasi Klienci otrzymują dodatkową gotówkę przed zakończeniem postępowania sądowego. Nasza firma bierze na siebie ciężar prowadzenia sporów sądowych i ryzyko związane z niepewnym wyrokiem sądowym.

W zamian za zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci dopłacamy dodatkową kwotę do odszkodowania bez jakichkolwiek kosztów po stronie Klientów.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie lub prześlij kosztorys ubezpieczyciela wraz z decyzją o przyznaniu odszkodowania emailem biuro@restio.pl lub MMS`em na nr 537 482 482.Na podstawie dostarczonej dokumentacji oszacujemy poziom dopłaty odszkodowania i skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ostatecznych warunków współpracy.

Nie dysponujesz żadnymi dokumentami  od ubezpieczyciela? Nic nie szkodzi, zajmiemy się tym na podstawie Twojego upoważnienia. Przekonaj się jak szybko, profesjonalnie i sprawnie potrafimy pomagać naszym Klientom.

Darmowa wycena roszczeń i najwyższa dopłata na rynku!

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania