Skorzystaj z profesjonalnej pomocy RESTIO

Zdecydowana większość ubezpieczycieli zaniża wypłacone odszkodowania, nawet jeżeli przyjąłeś odszkodowanie masz szanse na uzyskanie dodatkowych pieniędzy. Wypłata gotówki nastepuje przed zakończeniem postępowania sądowego bezpośrednio po podpisaniu umowy cesji wierzytelności, wszelkie koszty dochodzenia roszczeń ponosi firma Restio.

Odkup odszkodowania to najszybsza forma uzyskania dodatkowej gotówki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów:

- biegłego sądowego

- zastępstwa procesowego

- wpisu sądowego

Przekonaj się jak szybko i sprawnie wspieramy naszych Klientów!

Proponujemy skuteczne rozwiązania

Naszym celem jest pomaganie naszym Klientom w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych

Naszą markę budujemy na zaufaniu i szacunku dla Klienta. Ważne dla nas są relacje z Klientem, nigdy nie wiadomo kiedy nam czy naszym znajomym przytrafi się kolizja, dlatego warto zapisać nasz numer telefonu i w razie potrzeby skontaktować  się z nami.

Zajmujemy się  szeroko pojętym procesem dochodzenia odszkodowań od ubezpieczycieli. Nawet jeżeli otrzymałeś już odszkodowanie, sprzedałeś uszkodzony samochód możesz otrzymać dodatkową gotówkę. Wystarczy, że przekażesz nam prawa do Twojej szkody, a nasza firma niezwłocznie przekaże dopłatę na konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy Tobie dopłacić do odszkodowania. Konsultacja w sprawie jest całkowicie bezpłatna ponad 90% spraw załatwiamy pozytywnie.

- nic nie ryzykujesz

- dopłata nie wpłynie negatywnie na twoje zniżki

- nie ponosisz żadnych kosztów

- w kolejnych szkodach również możesz liczyć na nasze wsparcie

Ta strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania